yandex image

ul. Płochocińska 35, 03-044 Warszawa

+48 660 391 563, pon-pt: 9:00-20:00

Znajdź produkty do mojego auta
Marka samochodu
Model samochodu
Typ nadwozia
Rok Produkcji
Wyszukaj

Osłony dla dzieci

Najbardziej wymagającymi pasażerami w podróżach samochodem, są bez wątpienia dzieci. To ich samopoczucie ma decydujący wpływ na to, w jakich warunkach przebiegnie trasa. Dlatego już na etapie kompletowania niezbędnej wyprawki podróżniczej, warto jest zadbać o to, by jazda autem była dla nich komfortowa. Jednym z gadżetów, które mają za zadanie umilić najmłodszym ten czas, są rolety samochodowe dziecięce.

Zasłonki przeciwsłoneczne do samochodu dla dzieci – multifunkcyjny gadżet

Rozglądając się za tego typu osłonami przeciwsłonecznymi do samochodu dla dzieci, najlepiej jest brać pod uwagę te najbardziej funkcjonalne i innowacyjne rozwiązania dostępne na rynku. Dzięki temu, rolety samochodowe dla dzieci, staną się inwestycją na lata, a nie jedynie na jeden sezon.

Jako firma RayStop – jesteśmy jedynym producentem, oferującym osłony na szyby samochodowe dla dzieci, oparte na magnetycznym systemie mocowania. Pozwala na to ich szybką i nieinwazyjną instalację.

Mnogość zastosowania nie tylko w długiej trasie

Rolety do samochodu dla dzieci, oferowane przez firmę RayStop, są wykonane z materiałów najwyższej jakości, a dodatkowo bazują na autorskim projekcie konfiguracji zapięć (co umożliwiają bardzo mocne magnesy). Dzięki temu nie trzeba obawiać się o ich wytrzymałość. Tego typu osłonki na szyby do samochodu dla dzieci mają jeszcze jedno przydatne zastosowanie – umożliwiają odsunięcie szyby, by wywietrzyć wnętrze samochodu (co jest szczególnie istotne w przypadku dłuższych tras), a przy tym zatrzymują owady przed dostaniem się do środka.

Foto 6 Montaz RayStop

Zalety rolet samochodowych dla dzieci z firmy RayStop:

Zasłonki samochodowe dla dzieci do szyb foto 3

Rodzice wręcz kochają osłony słoneczne do samochodu od RayStop, na co dowodem są liczne pozytywne opinie i komentarze adresowane do producenta. 

Ceny za 2 sztuki osłon przeciwsłonecznych na szybę samochodu dla dzieci zaczynają się od 190 zł, przy czym trzeba wziąć pod uwagę fakt, że są one produkowane na wymiar, w przeciwieństwie do ich kuzynów, dostępnych w supermarketach, szytych na masową skalę. Zdecydowanie jest to zakup na lata!


Wyświetlanie 1–8 z 470 wyników