yandex image

ul. Płochocińska 35, 03-044 Warszawa

+48 660 391 563, pon-pt: 9:00-20:00

Znajdź produkty do mojego auta
Marka samochodu
Model samochodu
Typ nadwozia
Rok Produkcji
Wyszukaj

Osłonki na drzwi samochodowe

Zasłonki samochodowe na dzień dzisiejszy są bardzo popularne bez względu na możliwość przyciemniania szyb. Takie akcesoria doskonale chronią przed słońcem i sprawiają, że wszystko w środku auta jest niewidoczne dla innych. Jednocześnie z wnętrza samochodu zachowana jest doskonała widoczność. Osłonki RayStop są łatwe w montażu i demontażu.

Nasza firma jest jedynym w kraju producentem osłon samochodowych na wygodnych i niezawodnych mocowaniach magnetycznych. Wykonujemy je z wytrzymałej metalowej ramy, specjalne opracowanego profilu i tkaniny, w postaci siatki z komórkami, które zapewniają doskonalą widoczność z wnętrza samochodu. Towar posiada specjalne wszywki z logo, które potwierdzają jego autentyczność.

oslonki-przeciwsloneczne-na-drzwi-samochodowe

Sposoby montażu i rodzaje mocowań

Nowoczesne przeciwsłoneczne rolety do samochodu RayStop różnią się metodą montażu i rodzajem mocowania. Nasze osłony są mocowane tak:

Zasłony na magnesach RayStop są trwałe i łatwe w montażu. Mocowanie jest niezawodne. Pozwala swobodnie otwierać szyby bez obawy, że akcesorium wyleci lub ulegnie uszkodzeniu. Rolety mają funkcję moskitiery na drzwi samochodowe, niezawodnie chroniąc wnętrze przed owadami i kurzem.

Nasze produkty w pełni spełniają nowoczesne wymagania bezpieczeństwa i komfortu. Są dozwolone w ruchu drogowym i można je łatwo usunąć w razie potrzeby. Rolety nie niszczą wyglądu auta. Po demontażu nie pozostawiają żadnych śladów. Akcesorium można łatwo zastosować w prawie każdym modelu samochodu. W naszym sklepie internatowym znajduje się wiele zasłon do samochodów większości znanych marek i modyfikacji.

Dostępne komplety osłon

Nasza firma oferuje duży wybór osłon samochodowych. Produkty są przedstawione głównie w zestawach. Można je łatwo wybrać według modelu i marki samochodu. W katalogu znajdują się następujące komplety dla różnych samochodów:

1. Osłony do drzwi przednich z wycięciem na lusterka lub bez

Zestaw ten jest szczególnie poszukiwany wśród polskich kierowców ze względu na dużą ilość aut z już przyciemnianymi szybami z fabryki. Zapewniają komfort i chłód w kabinie i pozwalają ukryć to, co dzieje się w samochodzie i niewidocznym z zewnątrz. Produkty są całkowicie legalne. W razie potrzeby można je łatwo zdjąć i założyć ponownie. Zasłony z wycięciem na lusterka są bardzo wygodne, ponieważ nie pogarszają widoczności podczas jazdy nawet w ciemności.

Komplet zaslon na przednie boczne szyby - foto 6 Zasłonki Przeciwsłoneczne na przednie szyby A1A1
2. Osłony do tylnych drzwi bocznych

Taki zestaw jest odpowiedni dla osób, które z różnych powodów nie chcą przyciemniać szyb folią. Zasłony są jednoczęściowe i nadają się do montażu, nawet jeśli tylna boczna szyba w drzwiach samochodu jest oddzielna, co jest ważne na przykład w wielu modelach typu nadwozia kombi.
Takie zestawy stanowią dużą konkurencję dla zwykłych rolet samochodowych lub osłon na przyssawkach. Zwykle popularne wśród właścicieli samochodów z małymi pasażerami i są używane jako zasłony dla dzieci

Zaslony do tylnych syb bocznych foto9
3. Komplet, który składa się z 4-ech elementów do tylnych bocznych i małych szyb w bagażniku.

Zestaw pasuje do wielu samochodów z nadwoziem kombi oraz sedan/liftback. Wygląda bardzo estetycznie i ma wysoką funkcjonalność. Rolety będą doskonałą alternatywą dla folii lub zasłonek na przyssawkach, ponieważ są łatwe do demontażu i o wiele lepiej chronią przed promieniami słonecznymi.

Zasłonki do samochodu na magnesach – to świetna alternatywa dla przyciemniania wnętrza auta. Kup odpowiedny komplet na Naszej stronie internetowej, wybierając go według parametrów samochodu!

Złożenie zamówienia u Nas jest bardzo proste. Wypełnienie wyszukiwarki zajmuje dosłownie kilka sekund. A jeśli masz jakiekolwiek pytania lub nie możesz zdecydować się na wybór, skontaktuj się z Nami w sposób wskazany na stronie. Na pewno Ci pomożemy!


Wyświetlanie 1–8 z 569 wyników