Realizacja dla CUPRA FORMENTOR - zasłonki i EVA dywaniki – RayStop

Cupra Formentor – zasłonki i EVA dywaniki – RayStop

Z przyjemnością przedstawiamy jedną z naszych ostatnich realizacji – zasłonki i EVA dywaniki do Cupra Formentor, czyli sportowego SUV-a z hiszpańskim temperamentem. Oferowane przez nas rozwiązanie wyróżnia się rewelacyjnym designem oraz trwałością. W opisie znajdziesz również wskazówki montażu dywaników i zasłonek RayStop.

Zaprojektowane przez RayStop zasłonki do Cupry Formentor

Zaprojektowane przez nas zasłonki do Cupry Formentor są zbudowane z najwyższej jakości siatki poliestrowej o ponadprzeciętnej żywotności i wytrzymałości. Materiał jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla zdrowia Twojego oraz Twoich pasażerów. Jego budowa zapewnia doskonałą widoczność.

Nasze zasłonki są ponadto osadzone na specjalnej, sztywnej i odpornej na uszkodzenia konstrukcji z 4-milimetrowego drutu ocynkowanego pokrytego gumowaną powłoką. Warto też wspomnieć, że zasłony samochodowe RayStop są wyposażone w ultra silne magnesy neodymowe. Nowatorska metoda mocowania zapewnia szybki i niezawodny montaż zasłonek.

Trwałe i niezawodne EVA dywaniki do Cupry Formentor

Wyprodukowane przez nas EVA dywaniki do Cupry Formentor to produkty wyróżniające się szeregiem zalet. Dywaniki podłogowe są odporne na wodę i wahania temperatury, a jednocześnie nie emitują nieprzyjemnych zapachów – nawet jeśli wnętrze auta jest bardzo rozgrzane.

Dywaniki podłogowe z EVA są wykonane z przyjemnych w dotyku materiałów o właściwościach hipoalergicznych. Wybierając dywaniki podłogowe EVA do Cupry Formentor, zyskujesz również gwarancję dużej odporności mechanicznej, dzięki specjalnej strukturze komórkowej produktu.

Zarówno dywaniki EVA, jak i zasłonki okienne prezentowane na zdjęciach zostały zaprojektowane z uwzględnieniem indywidualnych niuansów konstrukcyjnych oraz kolorystyki każdego auta. Dzięki są idealnie dopasowane do wymiarów i sportowej stylistyki samochodu.

Montaż zasłonek do samochodu Cupra Formentor

Nasze zasłonki są wyposażone w system magnesów do mocowania, a w zestawie z nimi zawsze znajduje się komplet metalowych uchwytów oraz instrukcja montażu. Jak zamontować zasłonki w kilku prostych krokach?

 1. Zacznij od dopasowania zasłonki. Lekko ugnij metalową konstrukcję, na której osadzona jest zasłona, dopasowując ją do kształtu okna.
 2. Przyłóż zasłonkę do otwartego okna i sprawdź jej dopasowanie. W ten sposób dostosujesz punkty mocowania magnesów, które zamontujesz za chwilę.
 3. Przed zamocowaniem uchwytów magnetycznych oczyść i odtłuść ramę okienną przy użyciu alkoholu IPA, Cosmofenu 20, albo benzyny ekstrakcyjnej.
 4. Do oczyszczonej ramy okiennej włóż zasłonkę, a następnie w ramie okna samochodu przymocuj magnesy montażowe, zgodnie z ich rozłożeniem w zasłonce.
 5. Wyjmij zasłonkę, odklej taśmy zabezpieczające magnesy montażowe, przetrzyj konstrukcję stelaża, a następnie ponownie zamontuj ją w ramie okna auta i sprawdź dopasowanie.

W przypadku szyb bocznych otwieranych pamiętaj, by nie montować zasłonek „na wcisk” i pozostawić minimalną przestrzeń pomiędzy szybą a zasłoną.

Specjalny system magnetycznego mocowania na ramę drzwi samochodu pozwala na błyskawiczne zdjęcie i ponowne zamontowanie zasłonek w ciągu zaledwie kilku sekund!

Montaż dywaników EVA do auta Cupra Formentor

Przedstawimy Ci teraz wskazówki, pomocne przy montażu kompletu dywaników EVA do auta Cupra Formentor.

Montaż dywanika kierowcy

 1. Zwróć uwagę na rozmieszczenie rzepów i stoperów oraz wyprofilowanie 3D.
 2. Dopasuj dywanik do podłogi po stronie kierowcy i sprawdź, czy pedał gazu się nie blokuje.
 3. Zlokalizuj rzepy i przyklej rzepy mocujące od strony podłogi samochodu w odpowiednich miejscach, uprzednio je oczyszczając.
 4. Przyczep dywanik i dociśnij stopery.
 5. Na koniec sprawdź, czy pedały gazu oraz hamulca się nie blokują.

Montaż dywanika pasażera

 1. Włóż dywanik od strony pasażera.
 2. Dociśnij stopery.

Montaż dywaników tylnych i dywanika na tunel

 1. Odczep osłony rzepów mocujących.
 2. Przyczep dywaniki do powierzchni podłogi po obu stronach oraz zamontuj dywanik przeznaczony na tunel środkowy.
 3. Dociśnij dywaniki i sprawdź, czy dobrze przylegają do podłogi.

Montaż maty do bagażnika

 1. Usuń osłony ochronne rzepów mocujących.
 2. Włóż matę i dopasuj ją do podłogi bagażnika.

Wybierz dywaniki EVA i zasłonki do Cupry Formentor z oferty RayStop!

Poszukujesz doskonale dopasowanych i trwałych dywaników EVA oraz zasłonek samochodowych? Skorzystaj z naszej oferty i wybierz przyjazne dla środowiska organizery, zasłonki i dywaniki do Cupry Formentor od czołowego polskiego producenta – firmy RayStop!

Skorzystaj z praktycznego konfiguratora na stronie naszego sklepu internetowego. W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się z nami skontaktować – pomożemy Ci w doborze produktów dopasowanych do Twojego modelu samochodu.

5
2 recenzje
Super wygląda!
Mam i polecam! idealnie pasują, dobra jakość
Dodaj opinię