EVA dywaniki samochodowe i zasłonki – Mercedes Vito III V-Klasa W447 – RayStop

EVA dywaniki samochodowe i zasłonki – Mercedes Vito III V-Klasa W447 – RayStop

Mercedes Vito V-Klasa W447 to mały bus, idealny na rodzinną wycieczkę i grupowy wyjazd w służbową delegację. To właśnie zasłonki oraz dywaniki EVA do Mercedesa Vito III były obiektem jednej z ostatnich realizacji naszych specjalistów.

Ekologiczne dywaniki EVA do Mercedesa Vito III V-Klasa W447

Do produkcji naszych dywaników wykorzystaliśmy specjalny materiał EVA o unikatowej, komórkowej strukturze. Wykonane z niego dywaniki do Mercedesa Vito W447 wyróżniają się doskonałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i wahania temperatury. Nie emitują nieprzyjemnych zapachów i są hipoalergiczne.

Innowacyjne zasłonki przeciwsłoneczne do Mercedesa Vito

Zasłony przeciwsłoneczne do Mercedesa V Klasy zaprojektowaliśmy z wykorzystaniem trwałej siatki poliestrowej. Dzięki temu użytkownik rolet samochodowych zyskuje produkt o eleganckim wyglądzie i ponadprzeciętnej trwałości. Zastosowaliśmy również innowacyjny system magnetycznego montażu, umożliwiający szybkie mocowanie zasłon bez użycia dodatkowych narzędzi.

Doskonale dopasowane dywaniki EVA i zasłonki do Mercedesa W447 od RayStop

W RayStop stosujemy unikalny, indywidualny proces projektowania dywaników EVA oraz zasłonek na szyby samochodowe. Każdy projekt jest poprzedzony wymiarowaniem na rzeczywistym modelu auta. Jeżeli zatem szukasz doskonale dopasowanych dywaników i zasłon przeciwsłonecznych do Mercedesa, to skorzystaj z naszej oferty już dziś!

5
0 recenzji
Dodaj opinię