CO TO JEST – ROLETY SAMOCHODOWE Z FILTREM UV?

Jazda przegrzanym samochodem nie jest komfortowa ani dla kierowcy, ani dla pasażerów, a oślepiające promienie słoneczne mogą stwarzać niebezpieczeństwo na drodze. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, w RayStop tworzymy rolety samochodowe z filtrem UV, z magnetycznym mocowaniem, projektowane i produkowane na wymiar!

Dlaczego warto zainwestować w rolety samochodowe z filtrem UV?

Zasłonki do samochodu cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem, kiedy zaczyna się okres wiosenno-letni. Można je zamówić w naszym sklepie internatowym.

Roleta na szybę do samochodu bardzo poprawia komfort jazdy zarówno pasażerów, jak i kierowcy. Osłony przede wszystkim:

  • ograniczają przegrzewanie się wnętrza samochodu
  • chronią przed kurzem i owadami
  • chronią przed oślepiającym i szkodliwym promieniowaniem słonecznym
  • zapewniają większą prywatność

Zasłony na okno samochodowe to gadżet, który z pewnością doceni cała Twoja rodzina, zwłaszcza podczas dalekich wypraw. Przyciemnione wnętrze samochodu sprzyja relaksowi i ogranicza pobudzające bodźce z zewnątrz, co jest szczególnie istotne w przypadku małych dzieci. Tak niewiele potrzeba, aby zapewnić swoim najbliższym spokojną i komfortową podróż.

Zasłonki do samochodu z magnetycznym mocowaniem – innowacyjne rozwiązanie dla wymagających klientów.

Tradycyjne osłony przeciwsłoneczne na szyby samochodowe mają uniwersalne wymiary i montowane są na przyssawki. Swoje zadanie spełniają tylko częściowo – nie zakrywają całej powierzchni szyby i mogą być używane tylko przy zamkniętych oknach. Jest to duża niedogodność. Niektórzy producenci poszli krok dalej i oferują zasłonki do samochodu montowane na klipsy. Jednak takie mocowanie również często okazuje się niewystarczające.

Jeśli szukasz innowacyjnego rozwiązania, produkowanego na miarę Twoich potrzeb, zamów rolety samochodowe z filtrem UV od RayStop. Zasłonki wykonujemy na wymiar, dlatego będą idealnie dopasowane do Twojego modelu samochodu. Nasze osłony zostały wyposażone w magnetyczne mocowanie instalowane bezpośrednio do konstrukcji samochodu, dlatego możesz czerpać z ich funkcjonalności również przy otwartych szybach!

Jeśli nasze rolety Cię zainteresowały, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy jedynym polskim producentem magnetycznych rolet na szybę do samochodu i oferujemy rozwiązania, które doceni nawet najbardziej wymagający klient!