CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA ZASŁON RayStop

Zasłony samochodowe to bardzo przydatne gadżety, które zapewniają komfort i prywatność podczas jazdy samochodem. Zastanawiasz się, czy są bezpieczne? To zależy, z czego i w jaki sposób są wykonane!

W RayStop bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny jest dla nas na pierwszym miejscu, dlatego tworzymy zasłonki samochodowe przeciwsłoneczne, spełniające normy bezpieczeństwa. To nie tylko puste obietnice – nasze zasłonki samochodowe na magnesach zostały oznaczone Certyfikatem Bezpieczeństwa wydawanym przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji! Wybierając nasze produkty, zapewnisz swoim najbliższym to, co najlepsze!

Czym jest Certyfikat Bezpieczeństwa produktów RayStop?

ECJiP to niezależna i ceniona na rynku jednostka, która wydaje certyfikaty zapewniające o tym, że dany producent i jego wyroby spełniają najwyższe standardy. Certyfikatem Jakości i Bezpieczeństwa wydanym przez ECJiP mogą być oznaczone wyłącznie sprawdzone firmy, które uzyskały pozytywny wynik testów jakości i bezpieczeństwa.

Jesteśmy dumni, że dołączyliśmy do zaufanego grona producentów, a nasze zasłonki mogą poprawiać komfort jazdy bez narażania zdrowia i życia pasażerów. Osłony przeciwsłoneczne od RayStop są zgodne z Normą Europejską i mogą być używane zarówno latem, jak i zimą.

RayStop – certyfikowany producent bezpiecznych zasłon samochodowych!

  1. Z dumą i pełną świadomością możemy Cię zapewnić, że korzystanie z naszych osłon samochodowych nie wpływa negatywnie na zdrowie i samopoczucie pasażerów.
  2. Certyfikat Bezpieczeństwa gwarantuje, że nasze zasłonki zostały wykonane z nietoksycznych materiałów i są odporne na działanie wysokiej temperatury. Nie musisz się więc martwić o zachodzące w nich reakcje chemiczne, ponieważ żadne toksyczne opary nie są uwalniane.
  3. Magnetyczne zasłonki przeciwsłoneczne od RayStop zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie ludzi, dlatego są w 100% bezpieczne dla zdrowia pasażerów. Do klejenia naszych zasłon używamy jedynie bezpiecznych i sprawdzonych klejów, które są stosowane przez producentów samochodowych.

Nasze działania i troska o jakość i bezpieczeństwo zostały już docenione przez wiarygodną jednostkę certyfikującą i liczymy, że również Ty je docenisz!